לקוחות דובל מספרים

5/5

בספטמבר 2014 התחיל לכאוב לי הגב...

ולדימיר ממודיעין

בספטמבר 2014 התחיל לכאוב לי הגב… לא ייחסתי לזה חשיבות רבה עד שהמצב החמיר… בנובמבר – לאחר אבחנה גיליתי שיש לי פריצות דיסקים. אורתופד שלח אותי לפיזיותרפיה אך זה רק הזיק… (וצריך לחכות הרבה זמן שרק יתחילו את הטיפולים – עד סוף ינואר 2015 – תחילת פברואר) הגעתי למצב שלא יכולתי לקום מהמיטה…

במרץ 2015 המליצו לי על תרפיה מנואלית. הלכתי לטיפול והחזירו לי את הדיסקים למקום תוך 10 דקות! הרגשתי הקלה במיידי!

כמובן שום דבר לא הפריע לדיסקים לצאת ממקומם חזרה… הלכתי לטיפולים פעם בשבוע וסוף סוף הצלחתי ללכת שוב – בלי לעצור כל 2-3 דקות לנוח מכאבים…

במאי התחלתי לחפש פתרונות לחיזוק הגב בשביל למנוע יציאת הדיסקים ממקומם.

מצאתי דרך האינטרנט את הכסאות של דובל, הסתכלתי על סרטון ההדרכה, והמלצות של אנשים אחרים, הראתי את התמונות של כיסאות לרופא משפחה ולאורתופד – שניהם אמרו שזה דבר מצוין!

הלכתי וקניתי את הכיסא יציבון של דובל.

מאז החיים שלי השתפר וחזרו לשגרה – תוך שבועיים מישיבה על הכיסא הדיסקים הפסיקו לצאת ממקומם וגם הצורך ללכת לרופא.

אני כבר יותר משנה יושב רק על כיסא יציבון בבית ומנהל חיים תקינים.

באוגוסט 2016  נישבר הכיסא בחלקו המתכתי… הלכתי לחנות מפעל והם תיקנו אותו תוך פחות מחצי שעה ללא תשלום!
(בדיוק מה שהבטיחו באת הקניה של הכיסא)
ממליץ בחום לכל מי שיש לו בעיות גב וגם למי שלא רוצה שאי פעם יהיו לו בעיות גב.


תודה רבה ל דובל על כל מה שאתם עושים!
ולדימיר ממודיעין.

В Сентябре 2014г. У меня начала болеть спина… я не придал этому большого значения до очень сильного ухудшения… В Ноябре после обследования выяснилось, что у меня вышло два диска. Ортопед отправил меня на физиотерапия, но мало того, что её пришлось ждать очереди до конца Января 2015 года, так она ещё хуже ухудшила моё состояние до постельного (невозможно было встать и таблетки не помогали)

В Марте мне посоветовали врача Мануальную терапию. (То что в Израиле не учат вообще) Меня отвезли к врачу и за 10 минут он вставил мне диски на место! Я это почувствовал сразу как сел обратно в машину…

Конечно это не мешало дискам опять выходить. И я ходил на туже самую процедуру раз в неделю, и наконец-то смог ходить без остановки от боли через каждые 2 -3 минуты…

В Мае я начал искать способы усилить спину чтобы дики перестали выходить – И нашел в интернете “Кисаот Дуваль”.  Я посмотрел Видеоролик на сайте и прочитал отзывы. Показал все это своему Семейному врачу и Ортопеду – они оба посоветовали этот стул.  (Почему они его всем и сразу не советуют)

Я поехал в Доваль и купил стул модели Яцивон…

С тех пор моё здоровье пошло на поправку – Через две недели я перестал ходить на процедуры… Я вернулся к нормальной жизни! Диски перестали выходить идо сих пор стоят на месте!

Уже больше года я сижу только на этом стуле и пишу эти строки сидя на нём.
В Августе 2016 года стул сломался…

На следящий день я поехал в Дуваль, И стул починили совершенно бесплатно (как и обещали во время покупки) Меньше чем за пол часа.
Советую всем у кого есть проблемы в спине и тем у кого нет проблем, но не хочет, чтоб были!
Покупайте!!! Не Пожалеете!

И спасибо Дуваль за всё что они делают.
Владимир.

5/5

מכתב הערכה

אלון ושלומית, יהוד

שלמה ודוד, אנשים טובים

לתוצרת המשובחת שלכם נחשפנו בשנת 1997.
רק לא מזמן, בקיץ 1999 קנינו אצלכם 2 יציבונים מהדגם הפשוט המתקפל ללא כוונונים.
אחרי שכבר היו ברשותנו יציבון מתכת מתוצרת ארה"ב, ויציבון שבדי עשוי עץ.  
כשנתיים אח"כ קנינו את היציבון השלישי.
היום היינו אצלכם כדי שתחליפו את הריפוד שהתבלה מחמת שגילו 17 שנה.

ברגע זה ממש בעודי יושב ונהנה מהיציבון שלי שרופד מחדש, נחמד לי להיזכר בכל אותם שסובלים מגב ששמעו עליכם אצלנו, שניסו את היציבון ה"דוגמן" שעליו אני יושב כרגע, שלא התעצלו אלא הגיעו וקנו מתוצרתכם המשובחת ובריאותם יצאה נשכרת.

אין ספק ולו קל שבקלים שתוצרתכם מעולה ברמה העולמית!
השבדי והאמריקאי אכזבו קשות…

   לפיכך, אברככם בשתי ברכות:
1-תחזקנה ידי העושים במלאכה
   כדי שתתמידו בעשייתכם המבורכת!
2-יישר כח!
   שהרי הרעיון עלה במוחו של מישהו שקם ותרגם רעיון למוצר מבחר.

שאו תודה וברכה
אלון. מטפל.

5/5

המלצה חמה

צביקה פייראיזן, רחובות

אני סובל מפריצת דיסק בגב התחתון ( L5-S1) מזה מספר שנים. עם "חזרתי לחיים" הציע לי חבר יקר להישתמש בכיסא מסוג יציבון. לא הבנתי ולא האמנתי עד כמה "המפגש" עם הכסא יעביר אותי מהפך ויסייע לי לעבור שנה שלמה ללא כל התקף. אני מעיד בעדות ממקור ראשון כי אין לי כל ספק בתרומתו המכרעת לבריאות הגב שלי. מזמין כל מי שמתלבט בנושא וסובל בדומה לי מפגיעת גב , לסור למפעל, לסייע לעצמו ולשפר את איכות החיים. שלום שלמה אמש רכשתי במפעלך זוג כסאות יציבון . הסיבה בגינה רכשתי זוג כסאות אלו נעוצה בארוע אותו חוויתי לפני כשנה. אני סובל מפריצת דיסק בגב התחתון ( L5-S1) מזה מספר שנים. אחת לשנה , אני "זוכה" לפול למשכב דרך התקף חריף. בשנה שעברה עברתי התקף חריף מאד . עם "חזרתי לחיים" ( אנשים שאינם פגועי גב יתקשו להזדהות עם המונח , אך כל מי שחי עם פריצה יזדהה עימי ) הציע לי חבר יקר להישתמש בכיסא מסוג יציבון. לא הבנתי ולא האמנתי עד כמה "המפגש" עם הכסא יעביר אותי מהפך ויסייע לי לעבור שנה שלמה ללא כל התקף. הכיסא , אופן הישיבה בו , מאלצת אותך לשבת בזקיפות קומה , תוך רכישת הרגלי יציבה נוחים להפליא . העיקר הוא שעומס שהיה נחלת עמוד השידרה שלי , הוסר כאילו באחת. לאחר שימוש של כשנה בכיסא , אני מעיד בעדות ממקור ראשון כי אין לי כל ספק בתרומתו המכרעת לבריאות הגב שלי. מבקש להודות לך על הפיתוח המשמעותי אשר אני סמוך ובטוח כי כל מי שהוא פגוע גב ויחשף אליו , יוכל להפיק ממנו תועלת רבה. מזמין כל מי שמתלבט בנושא וסובל בדומה לי מפגיעת גב , לסור למפעל , לעבור הדרכה ובעיקר , לסייע לעצמו ולשפר את איכות החיים. בכבוד רב צביקה פייראיזן

5/5

שרות ששווה כל מחיר

נסים ברכה

בתחילת שנת 1993 אובחנה בגבי פריצת דיסקוס. לאחר טיפולים הייתי מועמד לניתוח, ואז המליצו לי על כסא יציבון. לא להאמין אבל זה עובד! מאז שרכשתי את היציבון אני מסוגל לשבת לפרקי זמן ארוכיםן וללא כאבי גב.

5/5

מכתב המלצה

פורטוגלי יוסי

במהלך חודש נובמבר נתגלתה בגבי פריצת דיסק. לאחר ביקור אצל 3 רופאים כמויות של כדורים וזריקות בגב לא שופר מצבי והגעתי לפיזיוטרפיסטית. המלצתה הראשונה היתה – לקנות לעצמי כסא – יציבון. תוך חוסר אמונה קניתי את הכסא. לאחר 10 ימים של שימוש אינטנסיבי בכיסא שופר מצבי ללא היכר. מדהים כיצד כיסא פשוט אך גאוני יכול לשנות כל כך הרבה, וזאת ממצב של המלצת רופא דחופה לניתוח גב.

5/5

עטרה אופק חושפת בפניכם

עטרה אופק

עטרה אופק חושפת בפניכם את הכסא ששומר על הגב שלה זקוף ושמח. אמנם לא מדובר בצעקה הכי אחרונה בשוק, אבל היחידה שעמדה במבחן הזמן והאמינות להמשך קריאה: http://marmelada.xnet.co.il/24807
 
 

 

 

5/5

ברצוני להמליץ על כסא אורתופדי מסוג יציבון

שאול לופו. מלאנוקס, יקנעם

שלום, ברצוני להמליץ על כסא אורתופדי מסוג יציבון. מזה שמונה חודשים, אני עובד בעבודה חדשה שמצריכה נהיגה למשך חצי שעה לכל כיוון וישיבה של 8 שעות במשרד. התחילו לי כאבי גב חזקים והלכתי פעמיים לפיזיותרפיסט. ראיתי שאחד מהעמיתים שלי יושב על כסא יציבון והחלטתי לנסותו. להפתעתי, תוך כמה ימים חלפו לגמרי כל כאבי הגב. לאחר כחודש ישיבה על הכסא, אני מרגיש כמו חדש. בגלל צורת הישיבה על הכסא אני גם יותר ערני ויותר מרוכז בעבודה. אני ממליץ לכל אחד להשתמש ביציבון גם די לפתור כאבי גב וגם כדי למנוע אותם.

תודה,

שאול לופו. מלאנוקס, יקנעם.

 
 

 

 

5/5

המלצה ותודה

שמעון מאיזור המרכז

שמי שמעון מאיזור המרכז, אני מהנדס במקצועי ובמסגרת עבודתי יושב שעות מרובות מול המחשב. הנני (כבר לא) סובל מכאבי גב עוד מתקופת שירותי הצבאי, אשר התפתחו לפריצת דיסק, עד כדי כך שזמן קצר לפני שהגעתי לדובל, המליץ לי רופא (אני עדיין לא סגור על טיבו) על ניתוח שממנו חששתי מאוד. משך שנים ניסיתי תרגילים, שחיה, כדורים, זריקות ומה לא. הדבר העיב על איכות חיי בצורה משמעותית. לפני מס' שנים, אשתי חרשה את הרשת אחר פתרונות ובמקרה הגיעה לאתר צנוע של דובל, תמונה של אדם מבוגר ישוב על כסא מוזר אבל משהו בהרגשה זז שם או אולי זה היה היאוש הכבד, משהו הזיז אותנו לכיוון דרום תל אביב, מקום שנראה כמו בית מלאכה ולא רמז על התמורה הגדולה שתחול בחיי. נכנסנו אני ואשתי בפנים נפולות ממש וקידם את פנינו אדם מבוגר, מואר פנים, זקוף ועד מהרה הסתבר שהוא הממציא של כל הפלא הזה. קיבלתי הסברים על היציבון אבל לא פחות מזה האיש דאג לתת מעצמו טיפים על איך להחזיק את הגוף בזמן הליכה וישיבה, והיכן להניח את הרגליים גם כשלא יושבים על היציבון והכל כדי לחזק את שרירי הבטן והגב התחתון מבלי להרגיש בכלל שעושים זאת. התחלתי ליישם את ההמלצות. מעבר לכך ששיפרתי את היציבה שלי, כאבי הגב חלפו בהדרגה. ישבתי על היציבון מידי יום אבל בהדרגה, ישבתי על כסא נוסף עם משענת ומידי פעם עברתי, עד שהתרגלתי והיום מבחירה יושב רק על היציבון, זה לגמרי נוח! כאבי הגב חלפו בהדרגה, תוך חצי שנה חלפו לחלוטין! הדאגה והכאבים חלפו ואת מקומם תפסו השמחה ואיכות החיים. נותר לי להודות לאיש המבוגר הנפלא הזה (לא זוכר את שמו) על הטיפים ועל הכסא המדהים שיצר. לקח לי זמן לכתוב את הביקורת הזו, זמן רב מידי, מתוך עצלות או איך שתקראו לזה.. כעת אני רוכש כסא נוסף למשרד ונקלעתי שוב לאתר וראיתי בזה הזדמנות להביע את ההודיה שלי.